Żeby osiągnąć sukces musisz najpierw uwierzyć, że jesteś w stanie go stworzyć. Przekonanie siebie co do własnych możliwości to podstawa a zarazem początek wspaniałego życiowego wyzwania.

Sukces nie jest wynikiem cudownego działania tajemniczych składników niezwykłej mikstury ani też rezultatem sprzyjających okoliczności i szczęścia. Sukces ma wiele definicji i wiele wiodących do niego dróg. Ja przedstawiam Ci jedną z najbardziej niezawodnych. To proste połączenie kilku elementów, jak w nieskomplikowanej układance. wystarczy rzucić okiem i od razu widać, że nie będzie problemu z jej ułożeniem. Podobnie działa to ze wskazówkami, które daję do Twojej dyspozycji poniżej. To ledwo kilka trybików, które połączone w jeden sprawnie działający mechanizm, prowadzą do niezwykłych rzeczy, mogą całkowicie zmienić Twoją rzeczywistość, nadać życiu głębokiego sensu. Oto WZÓR NA SUKCES.

Tworzenie sukcesu musi sprawiać Ci radość, podnosić poziom dobrej adrenaliny, być ekscytujące, powinno wyrywać Cię rano z łóżka, byś czuł jak wiatr wieje w Twoje szeroko rozpostarte żagle.

Jak widzisz we wzorze, wszytko zaczyna się wewnątrz Ciebie, w przekonaniu, że możesz osiągnąć to, o czym marzysz. Aby zacząć budować pewność siebie, musisz najpierw przekonać samego siebie, że dokonasz togo, na czym Ci zależy. To właśnie wewnętrzny opór jest największy. Pokonanie bariery wewnętrznego krytyka, który jest w każdym z nas to spore zadanie, ale możesz to zrobić. Oto jak.


  • Rozpal w sobie pragnienie. Ono musi być gorące jak ogień i ważne jak miłość. Musisz wiedzieć, dlaczego je masz, co się zmieni w Twoim życiu, kiedy je spełnisz. Już na samym początku drogi kreuj w sobie bardzo dobre emocje związane z Twoim pragnieniem. Choć jesteś na pierwszym odcinku podróży, już musisz widzieć się na mecie, siebie zwycięskiego, szczęśliwego, dumnego, w chwale. Stale mów to do siebie, myśl tak o sobie i dzięki temu napełniaj się pewnością, że dasz radę. To punkt wyjścia, kluczowy etap. Skupiaj się tylko na tym, co dobrego ma się wydarzyć, zignoruj wszelkie „inne opcje”. Jest tylko jedna droga, ta, którą wybrałeś.
  • Teraz, kiedy Twój wewnętrzny „zbiornik paliwa” jest po brzegi zatankowany dobrymi emocjami, myślami, przekonaniem, że masz power, rozpoczynasz wykorzystywanie całego swojego potencjału (wróć na chwilę do wzoru na sukces). Działania, im będą intensywniejsze oraz bardziej inteligentne, tym lepsze przyniosą wyniki. Wytwórz własne dobre nawyki oraz rutyny, które będziesz powtarzał, by tworzyć rezultaty. Systematyczność podejmowanych działań jest najistotniejsza. Nie buduje się mięśni w ciągu dwóch wizyt na siłowni po kila godzin każda, tylko przez wielokrotne ćwiczenia o krótszej intensywności. Ten etap to czas stawania się nowym, silniejszym człowiekiem. Podtrzyma Twój zapał, rozpęd i siłę.
  • Jesteś w miejscu, gdzie Twoje zaprzęgnięte do pracy talenty przynoszą owoce, które dają Ci radość. Ale nie tylko. Wyraźnie pokazują, że znacząco możesz zmienić swoje życie, czerpać z niego więcej przyjemności, czynić je takim, jak chcesz. To umacnia Twoją wiarę w siebie, jeszcze mocniej zapala Cię do działania, ponieważ wierzysz, jesteś przekonany, czujesz to całym sobą, że stać Cię na jeszcze więcej. Teraz „dołożysz do pieca” i pokażesz jeszcze większy wysiłek, który da znakomitsze wyniki. I tak w koło. Ważne, żeby raz „rozbujany wiatrem żaglowiec” pędził ostro do przodu. Bądź czujny, podtrzymuj prędkość i siłę swoich działań.
  • Oto cały proces osiągania sukcesu. Rozłożony w czasie wymaga powtarzalności i cierpliwości. Sprawdzony przepis, zawsze przynoszący dobre rezultaty. Stosuj, a łatwo „wejdzie Ci w krew”!


    Sukces jest w Tobie!


    Powodzenia!