Warsztaty WMP to tu stworzysz umysł, który na zawsze będzie Cię wspierał w budowaniu sukcesu. Winners Mentality Program

Adam Kszczot / Marcin Płuciennik

POZNAJ PROGRAM I ZAPISZ SIĘ TERAZ

Życiowy sukces możliwy jest tylko wtedy, kiedy potrafimy kreować myśli i emocje, prowadzące do dobrych decyzji oraz konstruktywnego działania. To kluczowa umiejętność, którą wykształcili zdobywcy Oskarów, wybitni muzycy czy sportowcy. Mają ją znakomici menadżerowie, skuteczni ludzie biznesu, szczęśliwi rodzice i kochający się małżonkowie. Sztuka kontrolowania własnych myśli jest filarem życiowego powodzenia. Kiedy panujemy nad swoim umysłem, możemy w życiu dokonać każdej dobrej i trwałej zmiany.

Zostań swoim największym sprzymierzeńcem w drodze do realizacji życiowej wizji, w podróży do celów, które sobie wyznaczasz, w planach, które tworzysz na zdecydowanie lepszą przyszłość. Stwórz mistrzowską mentalność, umysł zwycięzcy, osoby niezłomnej, która jest w stanie znaleźć wyjście z każdych życiowych tarapatów, wytrzymać ból i stale umieć znajdować w sobie niewyczerpane źródło motywacji oraz inspiracji do intensywnych działań.

By odnosić sukcesy, musisz polubić, a przynajmniej zaakceptować ciężką pracę. Zrobisz to, kiedy zapanujesz nad własnymi myślami. Umysł ludzki jest początkiem wszystkiego, co człowiek kiedykolwiek osiągnął, ale jest też cmentarzem dla wspaniałych idei oraz marzeń, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, ponieważ zostały pogrzebane przez ciemną stronę ludzkiego ego.

Historia mojego życia jest wspaniałym przykładem tego, jak „przeciągnąć” swój umysł na stronę własnego sukcesu. W połączeniu z naszą wielką pasją do inspirowania innych ludzi, do wskazywania najlepszych mentalnych ścieżek, do stawania się Kimś Więcej w każdej sferze życia, tworzymy wspaniały duet ludzi, którzy są w stanie wykrzesać z Ciebie to, co masz najlepsze, nadać odpowiedni kierunek energii, którą posiadasz i pomóc Tobie przekuć Twój własny potencjał w sukces, jakiego oczekujesz.

Z pewnością chcesz spełnić swoje przeróżne ambicje zawodowe oraz prywatne, zrealizować bardziej lub mniej szalone marzenia oraz doświadczać w życiu jak najwięcej przyjemności. Bardzo często jednak stajesz w obliczu trudności, które pokonują Twoje chęci, plany, zamiary, a w konsekwencji kradną radość życia.

Nie wykorzystujesz pojawiających się okazji, ponieważ nie wierzysz, że dasz radę oraz masz poczucie niezasługiwania na lepsze życie. Niejednokrotnie brakuje Ci wiary w swoje możliwości, przez co marnujesz cenną energię, która może odmienić Twoje życie.


Nie wierzysz, że masz do zaoferowania coś, co dla innych jest wartością. Blokują Cię obezwładniające przekonania, są jak zaciągnięty, ręczny hamulec, który nie pozwala ruszyć z miejsca. Zaprogramowałeś swój umysł szkodliwym programem, który okrada Cię z życiowej radości oraz przyjemności. Brakuje Tobie wewnętrznej energii do życia, czas przecieka między palcami i nie odczuwasz entuzjazmu z powodu nadchodzącego dnia.


Nie wyznaczasz ekscytujących celów osobistych, mierzysz nisko, choć to wcale Cię nie zadowala. Nie masz wspaniałego planu na swoje życie, dryfujesz, nie wiedząc, gdzie naprawdę chcesz dotrzeć, jak i z kim żyć, co robić, kogo poznać, gdzie pojechać, itd.


Znajdujesz wymówki, aby nie rozpoczynać nowych projektów lub szybko rezygnujesz z podjętych działań, ponieważ brak Ci samodyscypliny, wytrwałości oraz wielkiej, wewnętrznej motywacji. Prokrastynacja niszczy Twoje poczucie wartości. Poddajesz się, kiedy narastają przeciwności i zbyt szybko przestajesz walczyć. Nadciągnęły czarne chmury i od razu kapitulujesz. Podejmujesz decyzje, ale nie idą za nimi zdecydowane działania. Myślisz życzeniowo zamiast realizować swoje plany.


Twoje dominujące emocje są negatywne, a przez to podejmujesz złe decyzje, które przynoszą niechciane rezultaty. Nie możesz zapanować nad swoim wewnętrznym głosem, który tłamsi Twoje dobre zamiary, niszczy inicjatywy oraz obniża samoocenę. Jest Twoim największym wrogiem, zamiast być największym sprzymierzeńcem.


Twoje podejście do świata oraz sposoby myślenia sprawiają, że odczuwasz różne formy cierpienia i nieprzyjemności. Bardziej reagujesz na to, co Cię spotyka niż tworzysz życie, jakiego pragniesz. Nie angażujesz się na sto procent, nie działasz tak intensywnie, jak możesz, ale nęka Cię frustracja, że nie jest tak, jak chcesz.


Nie odkrywasz swojego potencjału, ponieważ myślisz, że będzie za ciężko, zbyt wymagająco, że za duża odpowiedzialność lub ponieważ boisz się niepowodzenia. Oczekujesz gratyfikacji oraz poprawy standardów życia, ale unikasz intensywnej, systematycznej pracy.


Nie masz jeszcze solidnych filarów własnego szczęścia i sukcesu, brak Ci odpowiednich, sprawdzonych narzędzi, które zawsze są pod ręką. Twoje zarządzanie sobą oraz skuteczność działań nie przynoszą spodziewanych wyników. Nie masz dość siły, aby odciąć się od toksycznych relacji oraz sytuacji, a to zatruwa Twoje szczęście.

Kogo z nas nie dopadają powyższe problemy?

Kogo z nas nie dopadają powyższe problemy?

Wcale nie musi tak być. Lepsze i radośniejsze życie, którego pragniesz jest w Twoim zasięgu. Poznaj skuteczne narzędzia samodoskonalenia oraz sprawdzone metody działania, które pomogą Tobie stworzyć nową rzeczywistość. Zaplanuj swój sukces. Ułóż i zrealizuj wspaniały plan na siebie samego, na swoje szczęśliwe i spełnione życie.

Aby zdobyć coś, czego nigdy nie miałeś, musisz stać się Kimś, kim dotąd nie byłeś oraz zrobić coś, czego do tej pory nie zrobiłeś. Musisz po nowemu myśleć, po nowemu postrzegać siebie i świat, po nowemu odbierać to, co się w Twoim życiu dzieje. Musisz działać z nową, większą intensywnością.
Wtedy dasz radę.

Weź udział w niezwykłych warsztatach budowania mistrzowskiej mentalności WMP. Stwórz umysł, który będzie Cię wspierał na drodze do nowej jakości życia.

Co zmienisz dzięki WMP?

Co zmienisz dzięki WMP?

Kiedy przeprogramujesz własny umysł oraz zmienisz swoją życiową filozofię, kiedy wyeliminujesz błędy myślenia i pozbędziesz się innych obezwładniających Cię czynników, Twoje działania i życie zmienią się diametralnie. Wtedy wszystko się zmieni na lepsze, ponieważ TY się zmienisz, będziesz Kimś Więcej pod wieloma względami. Cała otaczająca Cię rzeczywistość stanie się nowa, przychylniejsza.

Niepowodzenia przestaną Cię blokować, a Ty wykorzystasz je do własnego sukcesu. Wyzwania staną się okazją do doskonalenia kompetencji, każdy dzień stanie się szansą na przybliżenie się do realizacji Twojego wspaniałego planu na życie. Stworzysz umysł, który będzie Twoim największym i najcenniejszym zasobem, potężną siłą, niezawodnym narzędziem, przyjacielem nie wrogiem.

Dowiedz się i naucz, jak robią to ludzie najskuteczniejsi. Skorzystaj z wartościowej wiedzy oraz sprawdzonych narzędzi, które prowadzą do zwycięstw nie tylko wielkich sportowców, ale także wielu innych ludzi.

Poznaj jeszcze więcej korzyści udziału w WNP

Poznaj jeszcze więcej korzyści udziału w WNP

stworzysz precyzyjny oraz ekscytujący plan na swoje życie, który już na zawsze będzie dla Ciebie największym źródłem niewyczerpanej motywacji wewnętrznej. To będzie Twoja wspaniała WIZJA życia.

nauczysz się, jak konsekwentnie budować odwagę do działania oraz pewność siebie i dzięki temu będziesz w stanie podjąć każde życiowe wyzwanie, rozwiązać każdy problem, zrealizować każdy plan, choćby nie wiem jak szalony

poznasz narzędzia mentalnego mistrzostwa, sposoby na to, aby Twój umysł był Twoim największym sprzymierzeńcem i przestał Tobie przeszkadzać w osiąganiu lepszego życia

nauczysz się najskuteczniejszej metody wyznaczania i realizacji celów osobistych – bez nich nie ruszysz z miejsca, nigdzie nie dojdziesz. Czy wiesz, że zdecydowana większość ludzi na świecie nie wyznacza celów osobistych! Ty jednak będziesz w tej elitarnej grupie, która to robi i dlatego wiedzie życie, o jakim większość tylko marzy.

pozbędziesz się wewnętrznych blokad w postaci obezwładniających Cię przekonań, błędów w myśleniu, braku wiary we własne możliwości oraz lęków. Staniesz się KIMŚ WIĘCEJ.

zwiększysz swoją życiową wydajność dzięki lepiej spożytkowanej energii. Jak to osiągniesz? Dowiesz się, jak być lepszym menadżerem siebie, lepiej zarządzać sobą w czasie, poukładać wiele elementów codzienności tak, aby łatwiej i szybciej osiągać kolejne cele i realizować założone plany

– dzięki inspiracji rozbudzisz w sobie głód życia według wyższych standardów, jakie wyznaczysz sobie w relacjach, karierze, pasjach, czy w sferze materialnej. Przestaniesz zadowalać się przeciętnymi wynikami, będziesz mierzyć znacznie wyżej.

– jeśli dopadła Cię stagnacja, życiowy marazm lub brak energii do podjęcia wyzwań, ruszysz z miejsca i ponownie złapiesz wiatr w żagle, ponieważ poczujesz na własnej skórze pasję, która prowadzi do wielkiego sukcesu, doświadczysz wspaniałych emocji, które staną się ważną częścią Ciebie i poniosą Cię do działania

poznasz i nauczysz się skutecznych technik samomotywacji oraz panowania nad swoim umysłem. Dzięki WMP będziesz potrafić kontrolować swoje stany emocjonalne. One są niezbędne do intensywnych działań i osiągania wyników, których potrzebujesz. Ludzie wielkiego sukcesu doskonale zdają sobie sprawę z tego, że umiejętność kreowania takich emocji, które są źródłem dobrych decyzji, jest absolutnym filarem osiągnięć.

wprowadzisz do swojej codzienności te zachowania oraz nawyki, które decydują o Twoim finalnym życiowym przeznaczeniu, o tym ile odczuwasz życiowej przyjemności, a ile cierpienia

doświadczysz tego, że jest wielu ludzi podobnych do Ciebie, ambitnych, o potężnych możliwościach i zdolnościach, którym wcale nie brakuje tak dużo, aby przebić się na piękniejszą stronę świata. Ona jest tak niedaleko.

przeżyjesz ekscytujące spotkanie z wybitnym sportowcem, który osiąga wielkie sukcesy, a robi to również dlatego, że stale doskonali swój największy zasób – mistrzowską mentalność.

WMP został zaprojektowany, aby pomóc Tobie stworzyć mistrzowską mentalność, która jest fundamentem dobrych, trwałych, życiowych zmian.

WMP zbudowany jest z trzech 90 minutowych modułów, w których dostajesz potężną dawkę inspiracji, motywacji oraz bardzo wartościowej wiedzy przekazanej w zwięzły i przejrzysty sposób. W materiałach otrzymasz arkusze do pracy samodzielnej, które od razu pomogą Tobie wykorzystać w praktyce wszystko, co najważniejsze, byś jak najszybciej poczuł wspaniałe zmiany w swoim życiu.

Dodatkowo, w osobno zaplanowanym czasie koktajlowym będziesz mieć możliwość osobistego spotkania z prelegentami, zadania pytania, krótkiej rozmowy, czy wspólnego zdjęcia. Przeznaczamy na to specjalny moduł, który będzie wspaniałym i ekscytującym podsumowaniem całego dnia warsztatów, okazją do lepszego poznania się oraz wartościowego networkingu.

Dołącz do ludzi, którzy podobnie jak Ty, biorą sprawy w swoje ręce i chcą intensywnie oraz z pasją poprawiać swoje życie.
Weź udział w warsztatach WMP.Program warsztatów Winners Mentality Program

09:00 – 09:30

Rejestracja

09:35 – 11:05

Moduł 1

Tu stworzysz ekscytujący plan na swoje życie i zaplanujesz jego realizację. Od teraz masz już niewyczerpane źródło wielkiej, wewnętrznej motywacji. Na zawsze.

11:05 – 11:20

Przerwa kawowa – Networking

11:20 – 12:50

Moduł 2

Tu pozbędziesz się śmieci umysłu, wyzwolisz się z wewnętrznych blokad i zbudujesz swoją potężną osobowość. Zobaczysz, że stać Cię na wiele.

12:50 – 14:00

Przerwa Lunchowa

14:00 – 15:30

Moduł 3

Poznasz filary każdego ludzkiego sukcesu, nauczysz się eliminować własne błędy myślenia i całkowicie przeprogramujesz swój umysł.

15:35 – 16:35

Moduł 4 Sesja QA

 

 

Poznań 24.11.2018 – Hotel Poznański
ul. Krańcowa 4, Luboń k/Poznania – przy Południowej obwodnicy Poznania.
Dogodny dojazd komunikacją miejską oraz samochodową. Bezpłatny parking przy hotelu.

Kliknij i wyznacz trasę dojazdu https://tiny.pl/gz8xr


centrum konferencyjne poznań


Łódź 01.12.2018 – Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G 90-349 Łódź

Kliknij i wyznacz trasę dojazdu https://tiny.pl/gz8xf

 

 

 

WMP zbudowany jest z trzech 90 minutowych modułów, w których dostajesz potężną dawkę inspiracji, motywacji oraz bardzo wartościowej wiedzy przekazanej w zwięzły i przejrzysty sposób.

W cenie biletu na WMP otrzymujesz:
– materiały szkoleniowe
– przerwa kawowa (kawa, herbata, woda, soki, ciasteczka)
– drobny upominek od partnera warsztatów

Dodatkowo, w osobno zaplanowanym czasie koktajlowym będziesz mieć możliwość osobistego spotkania z prelegentami, zadania pytania, krótkiej rozmowy, czy wspólnego zdjęcia. Przeznaczamy na to specjalny moduł, który będzie wspaniałym i ekscytującym podsumowaniem całego dnia warsztatów, okazją do lepszego poznania się oraz wartościowego networkingu.

Warsztaty wyposażą Cię w strategiczną wiedzę i narzędzia, przyśpieszające Twój życiowy rozwój. Stworzysz umysł, który podejmie każde wyzwanie, ponieważ będziesz nad nim panować
a on już zawsze będzie Tobie pomagać. Stworzysz totalnie nową mentalność człowieka, który pewnie „idzie po swoje”, ponieważ codziennie staję się Kimś Więcej.

Naszym najważniejszym celem jest Twój sukces oraz Twoje nowe, szczęśliwsze życie

WMP to przygotowana dla Ciebie:

  • konkretna dawka sprawdzonych narzędzi rozwoju,
  • narzędzia mistrzowskiej mentalności,
  • wiedza, która przynosi wymierne/realne rezultaty,
  • petarda inspiracji, pasji oraz wspaniałych, dobrych emocji, które nie tylko rozpędzą Twój życiowy „silnik”, ale także będą dla niego źródłem wielkiej, niewyczerpanej mocy.

WMP to warsztat mentalnego mistrzostwa, dzięki któremu wykształcisz potężne mięśnie:

  • decyzyjności, działania, poświęcenia,
  • wytrwałości, wiary w siebie, zdyscyplinowania,
  • egzekwowania, pracowitości, efektywności, regularności,

Chcę osiągnąć mentalne mistrzostwo i biorę udział w warsztatach WMP

KUP BILET TERAZ
99 zł


Bilety w ofercie specjalnej.
Kup 2 bilety i zapłać jedynie 160 zł

KUP BILETY W PROMOCJI

© 2016 - 2018 Marcin Płuciennik - www.pasjawzrastania.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt zrealizowany przez pracownię: Inaton