Mój projekt wspaniałego życia Przyszłość, która jest spełnieniem Twoich najgłębszych pragnień


ROZPOCZNIJ SWÓJ PROJEKT

Czy czujesz

że Twoje obecne życie pod niektórymi względami NIE jest spełnieniem Twoich oczekiwań, a jednocześnie NIE potrafisz tego zmienić?

Czy chcesz

znać sposób na zbudowanie życia, które daje Ci spełnienie, przyjemność i ma dla Ciebie ogromną wartość?

Czy chcesz

każdego dnia odczuwać ekscytację z tego, że realizujesz najwspanialszy plan, jaki dla siebie stworzyłaś?

Czy chcesz

posiadać potężne narzędzie inspiracji, które wpompuje w Twoje żyły i mięśnie energię potrzebną do podjęcia każdego życiowego wyzwania?

Czy chcesz

mieć takie narzędzie do swojej i tylko swojej, nieograniczonej dyspozycji zawsze, ale to zawsze?

Jeśli odpowiedź na przynajmniej jedno lub więcej z tych pytań brzmi „tak”, to jesteś we właściwym miejscu.

 

Chociaż osiągnięcie spełnionego i szczęśliwego życia nie jest proste, to…


Nie ma jednak takich okoliczności, których nie można zmienić. Możesz skutecznie pozbyć się tego, co blokuje Twój życiowy sukces, co jest powodem niezadowolenia, odbiera przyjemność, kradnie spełnienie. Zasługujesz na zdecydowanie więcej szczęścia. Możesz dokonać potężnej przemiany swojego życia, nadać mu nowej jakości, czuć się kapitanem własnego statku i poprzez skuteczne działania prowadzić go dokładnie tam, gdzie chcesz.

Stworzony przeze mnie program, który nazwałem
„Mój projekt wspaniałego życia”

to kompleksowy zestaw narzędzi, które krok po kroku pomogą Ci wprowadzić wspaniałe zmiany w Twoim życiu, byś na zawsze mógł czerpać z nich nieopisane wprost korzyści.
Realizacja tego programu to może być Twoja inwestycja życia.

Co zmienisz dzięki "Mój projekt wspaniałego życia"?

Co zmienisz?

Program "Mój projekt wspaniałego życia”??

to zestaw spójnych elementów, które prowadzą Cię przez kolejne etapy budowania Twojej nowej, zdecydowanie silniejszej oraz pewnej siebie osobowości. Aby w życiu cokolwiek osiągnąć lub zmienić, musisz najpierw uwierzyć, że jesteś w stanie tego dokonać. Ty pierwszy musisz w to uwierzyć. Nikt nie może tego zrobić za Ciebie. Mój kurs Tobie w tym pomoże. Da Ci niezbędną wiedzę i sprawdzone metody, byś tego dokonał.

Stworzysz ekscytujący plan

na swoje udane życie za pomocą narzędzia, które przeniesie Twoją motywację na zupełnie inny poziom i podtrzyma ją przez długie lata. Będzie Cię dopingowało do działania, pomagało przezwyciężać trudne momenty oraz będzie Cię napędzać do odważnego podejmowania wyzwań. Dzięki niemu stworzysz spójny plan swojego wspaniałego życia i zyskasz energię ciała, a przede wszystkim umysłu, aby ten plan zrealizować.

Dzięki "Mój projekt wspaniałego życia”

sprecyzujesz, czego pragniesz najbardziej w długim horyzoncie czasu, jakie aspekty spełnionego życia są dla Ciebie najważniejsze. Mając do dyspozycji skuteczne metody będziesz wdrażał swój ekscytujący plan i odtąd każdy dzień, a nawet każda godzina Twojego życia będzie miała zdecydowanie większą wartość. Wystarczy kilka Twoich kroków, byś poczuł dobre zmiany. Ileż to daje radości, ile gęsiej skórki na ciele i ekscytacji.


Dlaczego to tak działa?

Ponieważ sam tworzysz coś, z czego jesteś natychmiast dumny, co nadaje Twojej codzienności nowej, wspaniałej perspektywy. A przecież wiesz doskonale, że życie wygląda wspaniale, kiedy czujesz, że nad nim panujesz, że je sam tworzysz, że masz na nie największy wpływ i możesz je przeobrażać dokładnie tak, jak planujesz, w porównaniu z tym, kiedy czujesz się niejako skazany na „zastaną rzeczywistość”, na bycie jak mała łódeczka miotana po oceanie przez jego bezlitosne, nieprzewidywalne prądy, prowadzące nie wiadomo dokąd.

"Mój projekt wspaniałego życia”

obejmuje wszystkie najważniejsze obszary: relacje, życie osobiste oraz rodzinę, karierę, finanse, zdrowie, sferę mentalną, zarządzanie emocjami oraz sferę duchowości. Wszystko, co jest dla Ciebie najważniejsze, co najmocniej Cię ekscytuje, porusza, nadaje sensu, masz w jednym miejscu, zawsze pod ręką, gotowe, by dać Tobie energię do działania w każdej chwili, pobudzić zarówno Twoją świadomość, jaki i podświadomość.

Co zyskujesz przez realizację programu?
Jak mocno zmieni się Twoje życie??


„Mój projekt wspaniałego życia”
to program, dzięki któremu:?

Stworzysz własny, szczegółowy, ekscytujący i spójny plan życia i z entuzjazmem będziesz realizować go każdego dnia.

Wyzwolisz się z ograniczeń, które blokują Twoje spełnione i szczęśliwe życie. Zastąpisz je nowymi, pozytywnymi przekonaniami oraz intensywnymi działaniami, które przyniosą Ci konkretne wyniki.


Nauczysz się kontrolować swoje myśli i stworzysz potężny umysł, który będzie Twoim największym i najwierniejszym sprzymierzeńcem w każdej godzinie życia. On pomoże Ci utrzymywać pozytywne nastawienie na stałe.


Zbudujesz taką pewność siebie, która da Ci odwagę do podjęcia każdego wyzwania. Energię do nich weźmiesz z pozytywnych stanów emocjonalnych, które nauczysz się kreować w dowolnej chwili.


Wprowadzisz do swojej codzienności nowe dobre nawyki, które umocnią Twoje poczucie panowania nad codziennością.


Nadasz swojemu życiu nowej jakości we wszystkich najważniejszych dla Ciebie obszarach: finanse, życie osobiste, kariera, pasje, zdrowie, rozwój intelektualny.


Rozwiniesz się pod każdym względem. Udoskonalisz swoje obecne kompetencje i zdobędziesz mnóstwo nowych. Tak podniesiesz swoją wartość jako żona, partnerka, fachowiec, szef, sportowiec.


Wykształcisz w sobie nawyk zdobywania nowej wiedzy i poszerzania umiejętności. Twój rozwój osobisty nabierze jeszcze głębszego sensu.


Świadomie będziesz realizować swoje najwspanialsze życiowe dzieło. Zawsze będziesz wiedzieć jak postąpić, ponieważ poruszasz się do precyzyjnie określonego celu. Tak spełniasz swoje marzenia.

Efektywnie wykorzystasz każdy dzień życia, ponieważ będzie przybliżał Cię do realizacji marzeń.

Stworzysz własną, ekscytującą Cię Wizję życia. Dokładnie odkryjesz, co i dlaczego chcesz osiągnąć. Będziesz mieć plan, którego siłą jest to, że zawsze jest w stanie zmobilizować Cię do działania. Bo odtąd jesteś zdyscyplinowana i działasz naprawdę.

Wyznaczysz cele, dzięki którym będziesz wzrastać a ich osiąganie stanie się wyznacznikiem tego, jak silną masz osobowość.

korzyści

Jak zbudowany jest program
"Mój projekt wspaniałego życia”?

Jak zbudowany jest program?

Cały kurs to aż 11 MODUŁÓW? na które składają się nagrania video oraz materiały
do druku i samodzielnej pracy. ?

?

Każdy moduł to potężna dawka inspiracji, praktyczne i efektywne narzędzia w postaci ćwiczeń oraz bardzo wartościowa wiedza z obszaru psychologii zmiany. Wszystko przygotowane w zwięzły i przejrzysty sposób.
Skuteczność gwarantowana.


Wszystkie moduły są ze sobą ściśle związane, ułożone tak, abyś z każdą kolejną lekcją stawał się Kimś Więcej, abyś z każdą minutą nagrania i kolejnym wykonanym ćwiczeniem zdobywał nowe kompetencje, kształtował potężną mentalność i umacniał się w pozytywnym podejściu, ponieważ one determinują Twoje końcowe wyniki.
Od teraz będą one o wiele bardziej spektakularne.

Otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów na całe 6 miesięcy.
Możesz je oglądać i przerabiać dowolną ilość razy, kiedy chcesz i gdzie chcesz.
Pracujesz w ulubionych miejscach i idealnym dla siebie tempie.
O wszystkim decydujesz sam, tak jak lubisz i potrzebujesz.

"Mój projekt wspaniałego życia"?

"Mój projekt wspaniałego życia"?

to Twoja przełomowa decyzja, takie narzędzie oraz szansa, które dadzą Tobie nową jakość życia. Korzyści są wprost niemożliwe do oszacowania, zarówno w kategoriach materialnych, jak i niematerialnych. Teraz zyskujesz narzędzie trwałej, potężnej motywacji

 

Ono będzie „przeciągać” Cię przez wszystkie trudne momenty życia. ?

Dzięki otrzymanemu zestawowi wspaniale dobranych narzędzi:?

zyskasz wielką pewność siebie??

stawisz czoła swoim wyzwaniom????

dokonasz szybkiego postępu w wielu sferach życia????

Maksymalnie wykorzystasz zasoby,


które w sobie masz oraz pokonasz słabości swojego umysłu. W rezultacie podjętych działań będziesz zdrowszy, bardziej zadbana i pewna siebie, częściej uśmiechnięta i pełna dobrego nastawienia, szczęśliwszy w związku i mocno rozpędzisz własną karierę lub biznes.

Żeby Twoja motywacja pozostawała zawsze na wysokim poziomie,


aby Twój umysł był Twoim najpotężniejszym sprzymierzeńcem w tworzeniu lepszego życia, abyś potrafiła zrobić najlepszy użytek ze swoich talentów i potencjału, potrzebujesz narzędzi i technik, które skutecznie Tobie w tym pomogą. Nauczą Cię tego na całe życie. A kiedy zdarzy się w Twoim życiu coś, co wytrąci Cię z równowagi i poważnie zaburzy harmonię codzienności, Ty będziesz potrafić szybko wrócić na właściwe tory dobrych działań, ponieważ stworzyłaś już Potężny Umysł.

Pomoże Tobie w tym ‘’Mój projekt wspaniałego życia”.


Wyjątkowa wiedza i narzędzia, do których masz dostęp, kiedy chcesz i gdzie chcesz, czy to na swoim komputerze, tablecie czy smartfonie. Możesz korzystać z nich tyle razy ile zechcesz.

Wartość całego programu znacznie przewyższa aktualną cenę.


Dla mnie jest jednak najważniejsze, aby każdy mógł wykorzystać ogromny potencjał Programu, dlatego zdecydowałem, że jego cena będzie tak atrakcyjna.

Porzuć stare. Zdobądź nowe.Hamujące Twój rozwój ograniczenia.

Destrukcyjne schematy myślenia.

Negatywne nawyki i zachowania oddalające Cię od marzeń.

Pokonujące Cię lęki.

Brak ekscytującej Wizji życia.

wykres

Wiara w siebie i własne pomysły.

Pozytywne nastawienie do życia i przyszłości.

Nawyki prowadzące Cię do satysfakcjonującego życia.

Poczucie wartości na miarę Twoich nowych, ekscytujących celów osobistych.

Odwaga i pewność siebie, która płynie z Twoich intensywnych działań.

Masz najbardziej inspirującą Wizję życia.

Twoje super korzyści

Dostęp do wszystkich materiałów na całe 6 miesięcy

Twoje własne konto na platformie szkoleniowej

Oglądasz video i przerabiasz ćwiczenia kiedy chcesz i gdzie chcesz

Masz dostęp do materiałów na komputerze, tablecie, smartfonie

Pracujesz w ulubionych miejscach i idealnym dla siebie tempie

O wszystkim decydujesz sam, tak jak lubisz i potrzebujesz

Jeden wspaniały kurs a korzyści wręcz trudne do wyobrażenia

Twoje ekscytujące, wartościowe życie i potężna osobowość

Każda wielka podróż zaczyna się od pojedynczego kroku.
Wykonaj go teraz

159 zł 119 zł

Chcę wykorzystać
"Mój Projekt Wspaniałego Życia"

Przejdź do sklepu

© 2016 - 2018 Marcin Płuciennik - www.pasjawzrastania.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt zrealizowany przez pracownię: Inaton