Marcin Pluciennik szkolenia

Zdobywanie nowych kompetencji rozwoju osobistego zawsze przybliża Cię do osiągnięcia życiowego sukcesu

Stajesz przed nowym wyzwaniem, atrakcyjną życiową szansą i brakuje Ci wiary we własne możliwości lub boisz się dokonać istotnej życiowej zmiany? Naucz się jak zmieniać własne przekonania i określ swoją tożsamość z wyszczególnieniem najmocniejszych cech oraz stwórz plan ich najlepszego wykorzystania.

Często ulegasz zmiennym nastrojom, odczuwasz na przemian zapał i zniechęcenie? Poznaj sposoby kreowania i podtrzymywania pozytywnych stanów emocjonalnych, a pozwolą Tobie podejmować dobre decyzje życiowe, począwszy od tych najmniejszych, powszednich i na co dzień doświadczaj szczęśliwszego życia.

Masz ciekawe pomysły i próbujesz usilnie zrealizować jakieś plany, a mimo to efekt Twoich wysiłków jest niezadowalający? Poznasz i w praktyce wykorzystasz najlepszą wiedzę dotyczącą tego, jak wielki wpływ na Twoje spełnienie maję cele życiowe, a także nauczę Cię najskuteczniejszego sposobu ich wyznaczania i osiągania. Odtąd Twoje rezultaty przeniosą się na zupełnie inny poziom.

Warsztaty rozwoju osobistego „Doskonały albo Żaden” pokażą Tobie jak koncentrować się na najważniejszych dla Ciebie aspektach życiowych, byś to właśnie w nie zainwestował swoje najcenniejsze zasoby i dzięki temu był bliżej realizacji swoich marzeń.
To cenna nauka przekazywana z pasją oraz wielką, pozytywną energią, która stanie się Twoją inspiracją do odważnego wyznaczania nowych życiowych celów.

Pasja Wzrastania - szkolenia kalendarz szkoleń

Nadchodzące szkolenia

Winners Mentality Program – Twoja mistrzowska mentalność – warsztaty
Winners Mentality Program – Twoja mistrzowska mentalność – warsztaty
+

Winners Mentality Program – Twoja mistrzowska mentalność – warsztaty

Pomyśl przez chwilkę, do jakich działań jesteś gotów, kiedy buzują w Tobie dobre, pozytywne, radosne emocje, a do jakich, kiedy dopada Cię chandra, zwątpienie, pesymizm, niemoc, lęki?

Dzięki metodom, których nauczysz się podczas WMP, będziesz potrafić samodzielnie „produkować” budujące Cię stany emocjonalne, które zawsze dadzą Ci kopa do działania.