Witam Cię! blog

Wydarzenia i aktualności

W tym miejscu przygotowałem dla Ciebie niezwykle wartościową wiedzę oraz najskuteczniejsze narzędzia, które pomogą wprowadzić Tobie upragnione życiowe zmiany. Kiedy skoncentrujesz się na oferowanych przeze mnie treściach, Twój umysł będzie w stanie wydobyć z nich to, czego najbardziej Tobie potrzeba.
Doskonal swoje umiejętności rozwoju osobistego, wykorzystuj nową wiedzę w działaniu, a przez to podnoś jakość swojego życia i stawaj się szczęśliwszym człowiekiem. Marcin Płuciennik

Moja mała historia.

Ludzie, z którymi idziemy przez życie oraz okoliczności życiowe, które tworzą nasze środowisko wzrostu to najważniejsze czynniki modelujące nas jako jednostki.

Czytaj więcej

Większość z nas dobrze zna negatywne myśli, które brzmią w naszych głowach, dzieląc nasze ego na część optymistyczną, zorientowaną na szczęście i cele oraz na część krytykującą, zaprzeczającą naszej wartości. Negatywny wewnętrzny komentator naszego życia potrafi dać mocno w kość. Wpływa na nasze decyzje, zachowania, działania, na całe życie.

Czytaj więcej

Zadziwiające jest to, że w obecnych czasach, kiedy rozwinięte technologie tak bardzo ułatwiają nam życie, sprawiają, że wszystko możemy zrobić i załatwić w krótszym czasie, podróżować szybciej, rozmawiać na odległość itd., większość ludzi narzeka na brak czasu oraz na zbyt dużą ilość obowiązków, czują się przytłoczeni, nie wiedząc często dokładnie, co dzieje się z czasem, jaki mają do dyspozycji.

Czytaj więcej

WZÓR NA SUKCES.

Żeby osiągnąć sukces musisz najpierw uwierzyć, że jesteś w stanie go stworzyć. Przekonanie siebie co do własnych możliwości to podstawa a zarazem początek wspaniałego życiowego wyzwania.

Czytaj więcej

Pokonaj prokrastynację.

Odkładanie na później wykonania zadań, jest zazwyczaj objawem poważniejszej słabości charakteru, którą można łatwo wyeliminować.

Czytaj więcej

„Każdy z nas jest inżynierem własnego ciała i psychiki”,

mówi Adam Kszczot, który jest najbardziej utytułowanym średniodystansowcem w historii polskiej lekkoatletyki, wielokrotny mistrz Polski, multimedalista mistrzostw Europy i świata w biegach na dystansie 800m. Członek grupy sportowej Orlen, który zawsze z dumą reprezentuje Polskę na międzynarodowych arenach. Wyznacza sobie najwyższe cele i jeszcze przynajmniej kilka ma ich do zrealizowania.

Czytaj więcej

Życie na medal

„W życiu prywatnym szanuję i podziwiam ludzi, którzy potrafią bezinteresownie pomagać innym….To jest dla mnie budujące” – Maciej Lepiato.

Czytaj więcej

Na ile siebie wyceniasz?

Poczucie własnej wartości oraz pewności siebie to sposób, w jaki postrzegasz swoje zdolności, wygląd zewnętrzny, to jak czujesz się w towarzystwie i w środowisku zawodowym oraz jak radzisz sobie w rozmaitych okolicznościach życiowych. To również satysfakcja z samego siebie, to jak bardzo się lubisz.

Czytaj więcej